Lukor Interiéry - zakázkové interiery, sedací soupravy, nábytek, dveře, kuchyně, žídle, jídelní stoly

cz eng
Lukor Interiéry

LUKOR interiéry a.s. realizace luxusních interiérů

 PROFIL FIRMY

Společnost LUKOR interiéry a.s. se zabývá realizacemi luxusních interiérů. Předností naší společnosti je vlastní zakázková výroba nábytku, interiérových dveří, celodřevěných podlah a kuchyní na míru, a to vše zcela dle vašich individuálních představ a požadavků. 

Našim zákazníkům nabízíme individuální přístup a komplexní servis, což nám umožňuje uspokojit i ty nejnáročnější požadavky na design a kvalitu našich výrobků. Kromě nespočtu realizací privátních interiérů jsme schopni zrealizovat i téměř jakýkoliv komerční interiér, zejména pak hotely, restaurace, pensiony apod.

Jsme schopni uspokojit každého zákazníka a kompletně vybavit jakýkoliv interiér a to jak v moderním tak i stylovém designu. Nejsme limitováni použitím jakýchkoliv materiálů ani povrchových úprav. Při výrobě používáme ty nejkvalitnější materiály, komponenty a spotřebiče a to z důvodu, aby jste v našem výrobku získali moderní funkčnost i vysokou užitnou hodnotu. Váš interiér vyřešíme jako celek a to od počátečního návrhu našich architektů až po finální montáž.

Pro inspiraci a snadnější orientaci v celé nabídce Vám doporučujeme navštívit naše studio, kde se Vám budou věnovat odborníci s dlouholetými zkušenostmi v projekci kuchyňských sestav a zařízení ostatního interiéru. Věříme, že výsledkem naší vzájemné spolupráce bude interiér podle Vašich osobitých představ a přání.

AKTUALITY

14-11
V pátek 18.11.2022 bude z provozních důvodů Showroom uzavřen.
14-11
Ve čtvrtek 17.11.2022 Státní svátek bude Showroom uzavřen.
homesortimentke staženÍreferenceaktualitykontakt
moderní kuchyněstylové kuchyněgrafické sklodveřepodlahynábytek
sedací soupravystolyvýprodej z expozice
© Lukor interiéry a.s.

Cookies