Lukor Interiéry - zakázkové interiery, sedací soupravy, nábytek, dveře, kuchyně, žídle, jídelní stoly

cz eng
Podlahy
 
Lukor Interiéry
Nabízíme nadčasové podlahy, které dokonale kombinují estetiku, funkčnost, komfort a vytvářejí tak příjemné prostředí. Celodřevěné podlahy nechávají vyniknout přirozené kráse dřeva a vnáší tak do celého interiéru nezaměnitelnou atmosféru.

Podlahy jsou vyráběny moderní technologii v prvotřídní kvalitě. Lze je použít jak v bytovém interiéru tak v komerčních prostorách hotelů, penzionů, restaurací, obchodů, kanceláří, sportovních halách i ve výrobních halách lehkého průmyslu. Pro svou kvalitu a odolnost jsou dřevěné podlahy v poslední
době stále oblíbenější.

Dřevo jako materiál má pozitivní vliv na klima místnosti, tím že pomáhá vyrovnávat vlhkost vzduchu v daném prostředí.
Jistě nezanedbatelnou předností celodřevěných podlah je možnost několikanásobné renovace bez porušení stability a vlastností renovované podlahy. Z tohoto důvodu mají celodřevěné podlahy vysokou užitnou hodnotu a budou Vám zpříjemňovat život po celou dobu jejich užívání.

Dřevěné podlahy umožňují snadnou údržbu. Kvalitu povrchové úpravy určují pečlivě zvolené materiály dodávané od renovovaných výrobců laků a olejů.
Jako nejefektivnější se ukazuje povrchová úprava olejováním. Kvalitou povrchu se značně liší od podlah lakovaných a dává tak možnost vyniknout
přirozené kráse dřeva a je snadno opravitelná i při rozsáhlejším poškození. Olej je přírodní materiál a ve spojení s dřevěnou podlahou dotváří velmi působivý obraz celého interiéru.

Jsme přesvědčeni, že každý zákazník si u nás vybere tu "svojí ideální podlahu". V nabídce máme jak moderní hladké podlahy, tak i dnes velmi populární kartáčované podlahy. Věříme, že budete s našimi výrobky maximálně spokojeni a že si ve svém domě vytvoříte z našich podlah ten „správný koutek.

homesortimentke staženÍreferenceaktualitykontakt
moderní kuchyněstylové kuchyněgrafické sklodveřepodlahynábytek
sedací soupravystolyvýprodej z expozice
© Lukor interiéry a.s.

Cookies